Nr katalogowy: 365

Paweł KAŁUŻYŃSKI (ur. 1979)

Nr katalogowy: 365

Bez tytułu, 2016

olej, płótno; 119,5 x 160 cm;
sygn. i dat.: Paweł Kałużyński / 2016.