K. HOFFMANN
Nr katalogowy: 756
Chochelka do sosów z monogramem wiązanym
srebro pr. 12; dług. 19 cm, waga 51 g;
sygn. na odwrocie uchwytu: KHoffmann; tam że cecha srebra, oraz datowanie: 1856.