Nr katalogowy: 735

Württembergische Metallwarenfabrik

Nr katalogowy: 735

Zestaw naczyń dobierany

w składzie:
- solniczka na czterech nóżkach-kulkach: plater (wnętrza złocone); wys. 5 cm; sygn. na kołnierzu;