Württembergische Metallwarenfabrik
Nr katalogowy: 735
Zestaw naczyń dobierany
w składzie:
- solniczka na czterech nóżkach-kulkach: plater (wnętrza złocone); wys. 5 cm; sygn. na kołnierzu;