Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.
18 czerwca 2019 r., godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
13.06.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
14.06.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
15.06.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
17.06.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
18.06.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Hartwig EDWARD (1909-2003)
Nr katalogowy302
Rodzima sprawa, 1985
fotografia czarno-biała; 43 x 37 cm;
sygn. l. d.: E. H.
sygn. l. d.: E. H.
304
6 fotografii na sklejkach z przedstawień teatralnych
od 38,5 x 29 cm do 30,5 x 41 cm.
Lata 60.
Lata 60.
Pavel HLAVATÝ (ur. 1943)
Nr katalogowy306
Sen, 1988
litografia barwna (odbitka 44 /ze 100), papier; 22 x 12 cm na arkuszu 32 x 17 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: PHlavaty;
J. BIELICKI
Nr katalogowy308
Bez tytułu
druk artystyczny, papier; 50 x 60 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: J. Bielicki.
A. ZOWADCKI
Nr katalogowy310
Bez tytułu
druk artystyczny, papier; 60 x 50 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: A. Zowadcki.
A. MOJEWSKA
Nr katalogowy312
Bez tytułu
sygn. p. d. ołówkiem: A. Mojewska.
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy314
Plakat do filmu Antyki (reż. Krzysztof Wojciechowski), 1978
druk WDA , offset barwny; 92 x 67 cm. ;
nakład 5.100 egz.
nakład 5.100 egz.
Eryk LIPIŃSKI (1908-1991)
Nr katalogowy316
Plakat do filmu Jakobowsky i pułkownik, 1961
offset barwny, papier; 84 x 58 cm;
Centrala Wynajmu Filmów.
Centrala Wynajmu Filmów.
Pavel HLAVATÝ (ur. 1943)
Nr katalogowy318
Efekt motyla, 1985
litografia barwna, papier; 47 x 35 cm na arkuszu 60 x 46 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: P Hlavaty; tamże numer i liczba odbitek oraz data powstania.
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy320
Kompozycja z obrazem
litografia, papier; 33.3 x 24 cm;
sygn. u dołu ołówkiem: Lebenstein;
Anna CIESIELCZYK (ur. 1951)
Nr katalogowy322
Akt
kredka, karton; 28 x 44 cm;
sygn. p. d.: ACiesielczyk.
sygn. p. d.: ACiesielczyk.
Adam NIEMCZYC (1914-2009)
Nr katalogowy324
Brak lekarstwa na brak inteligencji, 1978
akwarela, karton (z filigranem Ingres-Fabiani); 70 x 50 cm;
sygn. pośrodku po lewej monogramem: AN / 78.
Jane BAETE
Nr katalogowy326
Maki, 1943
pastel, papier; 48,5 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jane Baete / 1943.
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy328
J. Słowacki: Upiorna kariera Balladyny, 1995
ołówek, akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: monogram wiązany TK / 1995;
Marian NOWIŃSKI (ur. 1944)
Nr katalogowy330
Gracz, 1999
akryl, tusz, papier; 62 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: MNowiński 99.
Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Nr katalogowy332
Kompozycja, 1960
technika własna, papier; 20,4 x 21 cm;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy334
Koń - życie, 2002
technika własna, sklejka; 32,5 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: ZLachur /2002 oraz autorski tytuł.
Malarz nieokreślony, XX W.
Nr katalogowy336
Martwa natura
olej, płótno; 56 x 75 cm;
sygn. p. d.: słabo czytelna.
sygn. p. d.: słabo czytelna.
Adi CARDRO ?, XX W.
Nr katalogowy338
Bez tytułu, 1998
olej, płótno; 178,5x79 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adi Cardro / … 98.
Ryszard KIWERSKI (1930-2015)
Nr katalogowy340
Parafraza, 2001
akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: R. KIWERSKI. 2001.
601
Wazon
szkło warstwowe z pęcherzykami powietrza, szkło mleczne; wys. 33 cm, szer. 21 cm.
603
Zestaw dziesięciu miseczek na lody oraz sałatkę owocową
szkło, pozłocenie; wys. 6,3 cm, średn. 11,7 cm;
pocz. XX
pocz. XX