Nr katalogowy: 318

Pavel HLAVATÝ (ur. 1943)

Nr katalogowy: 318

Efekt motyla, 1985

litografia barwna, papier; 47 x 35 cm na arkuszu 60 x 46 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: P Hlavaty; tamże numer i liczba odbitek oraz data powstania.