Nr katalogowy: 328

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 328

J. Słowacki: Upiorna kariera Balladyny, 1995

ołówek, akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: monogram wiązany TK / 1995;