Nr katalogowy: 306

Pavel HLAVATÝ (ur. 1943)

Nr katalogowy: 306

Sen, 1988

litografia barwna (odbitka 44 /ze 100), papier; 22 x 12 cm na arkuszu 32 x 17 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: PHlavaty;