Nr katalogowy: 319

Jan GRZEGORZ ISSAIEFF (ur. 1953)

Nr katalogowy: 319

A. R. C. H. E.-TANIEC, 2000

litografia, papier; 46 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem pod klockiem p. d.: J. G. Issaeff 2000;