Nr katalogowy: 324

Adam NIEMCZYC (1914-2009)

Nr katalogowy: 324

Brak lekarstwa na brak inteligencji, 1978

akwarela, karton (z filigranem Ingres-Fabiani); 70 x 50 cm;
sygn. pośrodku po lewej monogramem: AN / 78.