Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy cykl nowego rodzaju aukcji – Sztuki Dostępnej
+48 22 826 44 08 wew. 104, 105
+48 669 222 259 – Pamela Skrzypczak sztuka dawna
+48 605 325 918 – Mariusz Szewczyk sztuka współczesna
W licytacji można brać również udział za pośrednictwem:
- portalu internetowego onebid – możliwość licytacji w czasie rzeczywistym
- za pośrednictwem portalu internetowego www.artinfo.pl
JAN MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy1
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
STANISŁAW PODGÓRSKI (1882-1964)
Nr katalogowy3
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Podgórski / 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł
JÓZEF CZAJKOWSKI (1872-1947)
Nr katalogowy5
sygn. i dat. w kompozycji p. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł
WŁODZIMIERZ BŁOCKI (1885-1921)
Nr katalogowy7
sygn. i dat. l. d.: Błocki 911;
estymacja: 900 - 1 200 zł
FELIKS STANISŁAW JASIŃSKI (1862-1901)
Nr katalogowy9
sygn. na płycie l. d.: ZDZISŁAW JASIŃSKI PINX;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
ARTYSTA NIEOKREŚLONY (XIX W.)
Nr katalogowy11
Według przekazu rodzinnego praca Jana Styki,
pierwotnie sygnowana, obecnie podpis niezachowany.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
ARTUR GROTTGER (1837-1867)
Nr katalogowy13
sygn. i dat. p. g.: 18AG60
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
WOJCIECH WEISS (1875-1950)
Nr katalogowy15
sygn. p. d.: WWeiss
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1867-1907)
Nr katalogowy16
nakład 2500 egz.; 36 x 29 cm; oprawa: pełna skóra
estymacja: 2 800 - 3 600 zł
Józef Ignacy KRASZEWSKI, Elwiro ANDRIOLLI
Nr katalogowy17
Wydanie jubileuszowe z portretem autora.
Warszawa 1879 Nakład Gebethnera i Wolffa. 34 x 29 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Tadeusz CIEŚLEWSKI (1895-1944), Artur OPPMAN (1861-1931)
Nr katalogowy18
Warszawa 1931, Wyd. J. Mortkowicza, 31 x 25 cm;
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925), Alphonse-Marie MALIBRAN
Nr katalogowy19
s. 314; 39 x 28 x 8 cm
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY, KRAKOWSKI, XX W.
Nr katalogowy102
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
IRENA ARKUSZYŃSKA?
Nr katalogowy104
na odwrocie nalepka z informacją o autorze (?)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
TADEUSZ RYCHTER (1870-1943)
Nr katalogowy106
sygn. i dat. p. d.: T Rychter 1908;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
BRONISŁAWA RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy108
sygn. dat. i opisany: l. d.: B. RYCHTER-J. 1906 / NETTUNO;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
MAURICE BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy110
sygn. i dat. l. g.: M Blond 62;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
KASPER POCHWALSKI (1899-1971)
Nr katalogowy112
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski 966. VI;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
TADEUSZ RYBKOWSKI (1848-1926)
Nr katalogowy114
estymacja: 6 200 - 8 300 zł
WŁADYSŁAW SERAFIN (1905-1988)
Nr katalogowy116
sygn. p. d.: W Serafin
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
ARTUR MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy118
sygn. p. d.: A. MARKOWICZ
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
MAREK SZWARC (1892-1958)
Nr katalogowy120
36 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
ARTUR MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy122
39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. MARKOWICZ.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
ARTUR MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy124
sygn. p. d.: Artur / Markowicz;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
WŁADYSŁAW BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy126
sygn. p.d.: WBakałowicz
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)
Nr katalogowy128
estymacja: 7 200 - 9 600 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)
Nr katalogowy129
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783
estymacja: 6 000 - 8 000 zł