Nr katalogowy: 113

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.

Nr katalogowy: 113

Maria Magdalena pokutująca

olej, płótno dublowane; 68 x 51 cm.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł