Nr katalogowy: 9

FELIKS STANISŁAW JASIŃSKI (1862-1901)

Nr katalogowy: 9

Chora Matka

akwaforta, papier; 44,5 x 63 cm (wymiar kompozycji);
sygn. na płycie l. d.: ZDZISŁAW JASIŃSKI PINX;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł