Nr katalogowy: 11

ARTYSTA NIEOKREŚLONY (XIX W.)

Nr katalogowy: 11

Ziemianin

ołówek, papier; 65 x 48,5 cm.
Według przekazu rodzinnego praca Jana Styki,
pierwotnie sygnowana, obecnie podpis niezachowany.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł