Nr katalogowy: 103

W. KRILL, XX W.

Nr katalogowy: 103

Wierzby wiosną, 1937

olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Krill / 1937.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł