Nr katalogowy: 117

WIKTOR KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 117

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
estymacja: 5 400 - 7 200 zł