Nr katalogowy: 114

TADEUSZ RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 114

Truskawiec - na drodze do Marysi

akwarela, papier; 35 x 24,5 cm;
sygn. i opisana l. d.: Truskawiec / na drodze do "Marysi" / Tadeusz Rybkowski.
estymacja: 6 200 - 8 300 zł