Nr katalogowy: 106

TADEUSZ RYCHTER (1870-1943)

Nr katalogowy: 106

Portret artystki Heleny Arkawin, 1908

olej, tektura; 33,5 x 26 cm;
sygn. i dat. p. d.: T Rychter 1908;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł