Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

320
Egzotyczne ptaki, 2001 olej, płótno, 100 x 90 cm; sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach / 2001
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

321
Muzykanci, 2005 akryl, płótno, 101 x 99 cm; sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach 2005
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

322
Połknięte światło, 1960 collage, płótno, 129 x 84 cm; sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza. 50 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

323
Bez tytułu, 1977 olej, płótno, 125 x 125 cm; sygn. i dat. p. d.: Witold-K.1977
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

324
Stacja dyżurnego snu - alogiczność barw akryl, płótno, 65 x 81 cm; sygn.p.d.: ALOGICZNOŚĆ BARW Z. OTELLO HORODECKI 2003
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

325
Obiektowe Passe par tout żółte, 2002 olej, płótno, 50 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie: JAN/BER/DYSZ/AK/ 2002
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Zdzisław STANEK (ur. 1925)

326
Kukurydza olej, sklejka, 154 x 33 cm; na odwrocie napis autorski: Zdzisław Stanek
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Janusz PRZYBYLSKI (1937 - 1998)

327
Figura zatroskana, 1995 olej, płótno, 118,5 x 99 cm; sygn. p. d.: JP 95.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Leszek DUTKA (ur. 1921)

328
Skrzydło szare, l.50-te olej, płótno, 35 x 100 cm; dołączony certyfikat autentyczności
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Leszek DUTKA (ur. 1921)

329
Solarian, 1963 r. olej, płótno, 100 x 72 cm; sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
Cena wywoławcza. 20 000 zł

LEON TARASEWICZ (UR. 1957)

330
BEZ TYTUŁU, 1985 olej, płótno, 170 x 260 cm (dyptyk); sygn. i dat. na odwrociu: L. Tarasewicz Värnänas 1985
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Marek OBERLÄNDER (1922 - 1978)

331
Plaża w Kuźnicy, 1961 akwarela, papier, 29,5 x 42 cm; na odwrocie potwierdzenie autorstwa przez żonę
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)

332
Wnętrze piórko, tusz, akwarela, papier, 18 x 26 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: B. Stawiński
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

333
Bez tytułu, 1997 olej, płótno, 55 x 46 cm; sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI 10.IV.97
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Paweł JARODZKI (ur. 1958)

334
Still life i martwa natura, 2004 akryl, deska, 56 x 57 cm; sygn. p. d.: PJarodzki '04
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

335
Patataj, 2008 olej, płótno, 116 x 81 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stefan KRYGIER (1923 - 1997)

336
Wojownik, 1982 olej, płótno, 96 x 70 cm; sygn. p. d.: "K.82"
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

337
Dwie dorożki olej, płyta pilśniowa, 46 x 55 cm sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

338
Dworek w Żelazowej Woli, 2007 olej, płótno, 56 x 81 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2007
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Józef WASIOŁEK (ur. 1921)

339
Pejzaż z drzewami olej płótno, 55,5 x 70 cm; sygn. l. d.: J. WASIOŁEK
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 - 1986)

340
Natura i przedmioty w zieleni olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm; sygn. l. d.: Mirem 65; na odwrocie napisy:1965/ NATURE ET LES OBJETS
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1922)

341
Śniadanie urzędnika olej, płótno, 67,5 x 52,5 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

342
Widok miejski, 1966 olej, płótno, 69 x 55 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Rząb 14.3.66
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

343
Kobieta w bikini olej, płótno, 70,5 x 35,5 cm; Na odwrociu napisy: J. Nowosielski 1969
Cena wywoławcza. 64 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

344
Wszystko co wiem, 1985 olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 85
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK

345
Karpacz, 2008 tempera, akwarela, papier, 24 x 16 cm; sygn. p. d.: KARPACZ / E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

346
Przedmioty, 2003 olej, płótno, 89 x 116 cm; sygn. p. d.: Jan Tarasin 2003
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)

347
Rogaty jeździec olej, płótno, 148 x 81 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907 - 1999)

348
Kompozycja olej, płótno, 148 x 81 cm; sygn. na blejtramie: K Ł
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

349
Cyber Wenus olej, płótno, 90 x 150 cm; sygn. l. d.: Chyl 07
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

350
Tajemnica cyrkowego miasta olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

351
Fortepian olej, płótno, 100 x 150 cm; sygn. p. d.: Ałaszewski
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jolanta OWIDZKA (ur. 1927)

401
Granatowy las, 1991 stilon, sisal, wełna, folia poliesterowa, konopie, krosno pionowe, osnowa len, 120 x 175 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Henryk WICIŃSKI (1908-1943)

402
Akty wiązane, 1937 brąz patynowany, 30 x 53 cm; oznaczenia z boku: 2 / 6 ART PRODUCT
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Krystyna ORZECH (ur. 1961)

403
Homobulla z cyklu Ślepcy , 2006/07 stal lana, kuta, piaskowiec, 65 x 50 x 45 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Krystyna ORZECH (ur. 1961)

404
Święto głupców z cyklu Ślepcy, 2006/07 stal lana, kuta, piaskowiec, 56 x 36 x 49 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

405
Delfiny, 1980 brąz patynowany, wys. 40 cm
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

406
Płomienie, 1980 brąz patynowany, wys. 44 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bazyli WOJTOWICZ (1899 - 1985)

407
Bez tytułu gips, wys. 73 cm
Cena wywoławcza. 5 200 zł