Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy320
Egzotyczne ptaki, 2001
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach / 2001
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Nr katalogowy322
Połknięte światło, 1960
collage, płótno, 129 x 84 cm;
sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy324
Stacja dyżurnego snu - alogiczność barw
akryl, płótno, 65 x 81 cm; sygn.p.d.: ALOGICZNOŚĆ
BARW Z. OTELLO HORODECKI 2003
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Zdzisław STANEK (ur. 1925)
Nr katalogowy326
Kukurydza
olej, sklejka, 154 x 33 cm;
na odwrocie napis autorski: Zdzisław Stanek
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Leszek DUTKA (ur. 1921)
Nr katalogowy328
Skrzydło szare, l.50-te
olej, płótno, 35 x 100 cm;
dołączony certyfikat autentyczności
Cena wywoławcza.
16 000 zł
LEON TARASEWICZ (UR. 1957)
Nr katalogowy330
BEZ TYTUŁU, 1985
olej, płótno, 170 x 260 cm (dyptyk); sygn. i dat. na odwrociu: L. Tarasewicz Värnänas 1985
Cena wywoławcza.
200 000 zł
Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)
Nr katalogowy332
Wnętrze
piórko, tusz, akwarela, papier, 18 x 26 cm
(w świetle oprawy); sygn. p. d.: B. Stawiński
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Paweł JARODZKI (ur. 1958)
Nr katalogowy334
Still life i martwa natura, 2004
akryl, deska, 56 x 57 cm;
sygn. p. d.: PJarodzki '04
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Stefan KRYGIER (1923 - 1997)
Nr katalogowy336
Wojownik, 1982
olej, płótno, 96 x 70 cm;
sygn. p. d.: "K.82"
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Aleksander TUREK (ur. 1933)
Nr katalogowy338
Dworek w Żelazowej Woli, 2007
olej, płótno, 56 x 81 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2007
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 - 1986)
Nr katalogowy340
Natura i przedmioty w zieleni
olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm; sygn. l. d.: Mirem 65;
na odwrocie napisy:1965/ NATURE ET LES OBJETS
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Nr katalogowy342
Widok miejski, 1966
olej, płótno, 69 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Rząb 14.3.66
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy344
Wszystko co wiem, 1985
olej, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 85
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Nr katalogowy346
Przedmioty, 2003
olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2003
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907 - 1999)
Nr katalogowy348
Kompozycja
olej, płótno, 148 x 81 cm;
sygn. na blejtramie: K Ł
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy350
Tajemnica cyrkowego miasta
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski;
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Jolanta OWIDZKA (ur. 1927)
Nr katalogowy401
Granatowy las, 1991
stilon, sisal, wełna, folia poliesterowa, konopie,
krosno pionowe, osnowa len, 120 x 175 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Krystyna ORZECH (ur. 1961)
Nr katalogowy403
Homobulla z cyklu Ślepcy , 2006/07
stal lana, kuta, piaskowiec, 65 x 50 x 45 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Nr katalogowy405
Delfiny, 1980
brąz patynowany, wys. 40 cm
Cena wywoławcza.
2 300 zł