Nr katalogowy: 330

LEON TARASEWICZ (UR. 1957)

Nr katalogowy: 330

BEZ TYTUŁU, 1985

olej, płótno, 170 x 260 cm (dyptyk); sygn. i dat. na odwrociu: L. Tarasewicz Värnänas 1985