Nr katalogowy: 340

Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 - 1986)

Nr katalogowy: 340

Natura i przedmioty w zieleni

olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm; sygn. l. d.: Mirem 65; na odwrocie napisy:1965/ NATURE ET LES OBJETS