Nr katalogowy: 325

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

Nr katalogowy: 325

Obiektowe Passe par tout żółte, 2002

olej, płótno, 50 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie: JAN/BER/DYSZ/AK/ 2002