Nr katalogowy: 333

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 333

Bez tytułu, 1997

olej, płótno, 55 x 46 cm; sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI 10.IV.97