Nr katalogowy: 338

Aleksander TUREK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 338

Dworek w Żelazowej Woli, 2007

olej, płótno, 56 x 81 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2007