Nr katalogowy: 332

Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)

Nr katalogowy: 332

Wnętrze

piórko, tusz, akwarela, papier, 18 x 26 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: B. Stawiński