Nr katalogowy: 344

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 344

Wszystko co wiem, 1985

olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 85