901
Bufet w stylu art déco wieloelementowy, fornirowany orzechem; 117,8 x 201,4 x 63 cm;
20./30. XX w., Polska.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

902
Barek w stylu secesji geometrycznej w formie przeszklonej szafki na kółkach, dębowej; 75 x 66 x 47,4 cm;
pocz. XX w., Europa Środkowa.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

903
Kanapa późno-biederemeirowska tapicerowana, ozdobiona rzeźbionymi ornamentami, mahoniowa; 89 x 205 x 70 cm;
ok. poł. XIX w., Europa.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

904
Kanapa w stylu Ludwik Filip tapicerowana, o falistych liniach szkieletu, orzechowa; 106,5 x 160 x 80 cm;
3 ćw. XIX w. Europa Środkowa.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł

905
Szafa barokowa o konstrukcji wieńcowej, dębowa, fornirowana orzechem; 210,4 x 184,5 x 75 cm;
2 poł. XVIII w., Europa Środkowa.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

906
Szafa sieniowa w stylu mebli gdańskich masywna, bogato rzeźbiona, fornirowana dębiną, o konstrukcji sosnowej; 242 x 234 x 74 cm;
Gdańsk ?, XIX/XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

907
Serwantka neorokokowa o falistych liniach szkieletu, fornirowana orzechem; 234,7 x 189 x 60 cm; Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

908
Szafka manierystyczna ozdobiona intarsją naklejaną i zwykłą; 95 x 41 x 67 cm; Niemcy Południowe, kon. XVII w.
Szafka prostopadłościenna, zamykana jednoskrzydłowo, z dwoma szufladami
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

909
Cztery krzesła w stylu biedermeier dębowe, fornirowane; 89,4 x 38 x 43 cm;
XIX w., Europa Środkowa.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł

1901
Para szafek nocnych w stylu art deco niewielkich, fornirowanych orzechem,
55,8 x 44,7 x 34,5 cm, 20/30. XX w., Polska.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 000 zł

1902
Stolik-etażerka neorokokowa fornirowana palisandrem i różą, intarsjowana w ornamenty roślinne;
82,5 x 47 x 32 cm, 3 ćw. XIX w., Francja (?)
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

1903
Stolik pomocniczy machoń, szkło; 69,3 x 72,5 x 51,7 cm;
lata 60. XX w. Polska
estymacja: 2 200 - 2 900 zł

1904
Stolik pomocniczy - ekranowy z odchylanym do pionu blatem, intarsjowanym wstęgą tworzącą esy - floresy;
76,5 x śr. 54 cm, 3 ćw. XIX w. Polska południowo-wschodnia.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł

1905
Szafka neoempirowa fornirowana mahoniem, ozdobiona intarsjowanymi żyłkami i mosiężnymi okuciami;
79 x 89 x 46 cm; Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

1906
Stolik - pulpit secesyjny palisandrowy, intarsjowany mahoniem, orzechem we wzory floralne;
30 x 71,3 x 39 cm; Francja, Manufaktura Émile Gallé w Nancy, pocz. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

1909
Toaletka w stylu biedermeier mahoniowa; 192 x 116 x 62 cm;
Polska (?). 1 ćw. XIX w., po rekonstrukcji na pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł

1910
Toaletka eklektyczna z trójdzielnym lustrem na komodowej podstawie, orzech;
158,5 x 106 x 76 cm; Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1911
Stolik art déco z prostokątnym blatem, fornirowany wzorzystym orzechem;
78 x 90 x 70,2 cm, Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

1912
Szafka bufetowa art déco o falistym froncie, fornirowana mahoniem i platanem;
100,2 x 122 x 56,4 cm; Europa, ok. 1935.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 600 zł

1913
Stolik art-deco z okrągłym blatem Sosna, jesion, orzech; wys. 78,5 cm, średnica 69 cm; pólka 57 x 57 cm.
Europa Środkowa, Polska? lata 30. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

1914
Szafa eklektyczna zamykana skrzydłami ozdobionymi rzeźbionymi liśćmi, orzechowa;
195,5 x 123 x 62 cm, Polska, koniec XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł