Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Szafa barokowa

o konstrukcji wieńcowej, dębowa, fornirowana orzechem; 210,4 x 184,5 x 75 cm;
2 poł. XVIII w., Europa Środkowa.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł