Nr katalogowy: 1902

Nr katalogowy: 1902

Stolik-etażerka neorokokowa

fornirowana palisandrem i różą, intarsjowana w ornamenty roślinne;
82,5 x 47 x 32 cm, 3 ćw. XIX w., Francja (?)
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł