Nr katalogowy: 1906

Nr katalogowy: 1906

Stolik - pulpit secesyjny

palisandrowy, intarsjowany mahoniem, orzechem we wzory floralne;
30 x 71,3 x 39 cm; Francja, Manufaktura Émile Gallé w Nancy, pocz. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł