Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Para szafek nocnych w stylu art deco

niewielkich, fornirowanych orzechem,
55,8 x 44,7 x 34,5 cm, 20/30. XX w., Polska.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 000 zł