Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Szafka manierystyczna

ozdobiona intarsją naklejaną i zwykłą; 95 x 41 x 67 cm; Niemcy Południowe, kon. XVII w.
Szafka prostopadłościenna, zamykana jednoskrzydłowo, z dwoma szufladami
estymacja: 14 000 - 18 000 zł