Nr katalogowy: 912

Nr katalogowy: 912

Sekretarzyk w stylu klasycyzującym

konstrukcja - topola, okleina - mahoń, intarsje - jawor, brzoza; 125,5 x 91 x 52 cm. Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.