Nr katalogowy: 123

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż zimowy

akwarela, karton naklejony na płótno,
55,5 x 129,5 cm;
sygn. p. d.: JFałat / Bystra 1918