Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)
Nr katalogowy416
Przedstawienie symboliczne I
olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)
Nr katalogowy418
Bez tytułu, 1981
olej, sklejka; 107 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: MILIŃSKI 81
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lutka PINK (1906-1998)
Nr katalogowy420
Ptaki
olej, płyta; 26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: LUTKA PINK
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz ARCT (1899-1974)
Nr katalogowy422
Pejzaż miejski, 1967
olej, płótno naklejone na tekturę; 52,5 x 67 cm;
sygn. p. d.: Eug. Arct 1967;
sygn. p. d.: Eug. Arct 1967;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Patryk RóŻYCKI (ur. 1992)
Nr katalogowy424
Trzymająca mu głowę na stopach, 2014
technika własna (olej, akryl, collage) płyta; 76 x 64 cm (kształt nieregularny)
napis. p. g.: Trzymająca mu głowę na stopach na odwrocie napis autorski: Patryk
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy426
Radość życia
tempera, płyta; 44 x 33 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR
sygn. p. d.: Z. LACHUR
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy428
Central Park, 2008
akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. g.: ABAKO '08; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2008 / AKRYL NA PŁóTNIE 81 X 100 CM / "CENTRAL PARK"
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Barbara ZAMBRZYCKA-ŚLIWA (ur. 1950)
Nr katalogowy501
Mała Ania
brąz patynowany,
wys. 134 cm, szer. 53 cm, głęb. 44 cm
Cena wywoławcza.
14 000 zł
14 000 zł
Karol MUSZKIET (1904-1993)
Nr katalogowy503
Macierzyństwo
drewno, wys. 55 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
602
Jaskółka - podpórka do książek
szkło przeźroczyste, matowione, trawione,
szlifowane; wys. 15 cm;
na spodzie ryty napis: Lalique France.
szlifowane; wys. 15 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
603
Misa - patera
szkło przeźroczyste i matowe, szlifowane;
10 x 23,5 x 20,5 cm;
Francja, firma Rene Lalique, 2. poł. XX w.
10 x 23,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 300 zł
605
Wazon Moissac
szkło w odcieniach brązu, odlewane, formowane;
wys. 13 cm średn.: 15 cm;
Francja, firma Rene Lalique, ok. 1925.
wys. 13 cm średn.: 15 cm;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
7 500 zł
606
Wazon art deco
sygn. (ryta) przy krawędzi podstawy: RKrasno
oraz na spodzie: R / Krasno; 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
2 600 zł
608
Wazon
szkło cytrynowe, wys. 17 cm;
Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, 2. ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 000 zł
612
Dzięcioł na pniu
Niemcy, Berlin , Państwowa Wytwórnia
Porcelany (KPM), 2 ćw. XX w.
Porcelany (KPM), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
613
Żaba
Polska, Wałbrzych, zakłady porcelany „Wałbrzych”
(dawn. Carl Tielsch - Altwasser), okres powojenny,
projekt Hanny Orthwein (1916-1968) z 1957 roku.
Cena wywoławcza.
400 zł
400 zł
614
Przyczajony kot
Polska, Ćmielów, 2 poł. XX w., autor modelu nieustalony
(krąg projektantów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego,
lata 50. / 60. XX w.?).
lata 50. / 60. XX w.?).
Cena wywoławcza.
500 zł
617
Wazon z dekoracją geometryczną (model Maria)
Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia
Rosenthal, lata 20. XX w.
Rosenthal, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Józef MAREK (ur. 1922)
Nr katalogowy621
Żniwiarka
glina wypalana, powlekana cienką warstwą glazury;
wys. 30,5 cm, szer. 16 cm, głęb. 20 cm.
Polska, 1949.
Polska, 1949.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
623
Wazon dekoracyjny z motywem kwiatów koniczyny
Czechy (Austria), Turn (Teplitz), Keramische
Werke Amphora, okres Riessnera,
Stellmachera i Kessela, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
625
Para świeczników
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm,
Miśnia, XX w.
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł