Nr katalogowy: 425

Marek PALUCH (ur. 1954)

Nr katalogowy: 425

Obłoki VI, z cyklu: Sfery niebieskie, 2013

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: odciskiem palca artysty