Nr katalogowy: 418

Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)

Nr katalogowy: 418

Bez tytułu, 1981

olej, sklejka; 107 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: MILIŃSKI 81