Nr katalogowy: 421

Maciej PĘCAK (ur.1964)

Nr katalogowy: 421

Skansen z cyklu: Relief Bieszczadzki I, 2011

technika własna (olej, piasek), płótno; 120 x 80 cm;
sygn. p. d.: PM (monogram wiązany);