Nr katalogowy: 626

Nr katalogowy: 626

Wazon z kobaltową dekoracją roślinną i ptakami

porcelana, kobalt podszkliwny; wys. 62 cm;
nie sygnowany.
Japonia (Chiny?), XX w.