Malarz nieokreślony, XIX w.

171
Maria - fragment sceny Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie Josepe de RIBERA (1591-1652) - według
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Artysta nieokreślony, XIX/ XX w.

172
Ecce Homo - kopia Quentin MASSYS (1466-1530) - według
olej, płótno dublowane;
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

173
Filozof Cratetes Luca GIORDANO (1634-1705) - według
olej, płótno dublowane; 73,5 x 53,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz flamandzki (?), połowa XVII w.

174
Scena historyczna olej, płótno; 336 x 215 cm
dublaż BEVA 371; nowe, aluminiowo-drewniane,
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Demetre Haralamb CHIPARUS (1886-1947)

201
Tancerka kaukaska brąz, odlew patynowany, kamień;
Francja, Paryż, lata 20 - 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

202
Budda brąz, polerowany, srebrzony, złocony;
Daleki Wschód, Birma?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jean-Alexandre-Joseph FALGUIE`RE (1832-1900)

203
Diana Łowczyni brąz, odlew patynowany;
Francja; oryginał rzeźby 1882; oferowany odlew XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Carl KAUBA (1865-1922)

204
Pastereczka brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Louis-Marie-Jules DELAPCHIER czynny k. XIX w

205
Akt brąz, odlew patynowany;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Johann PILAR (czynny XIX/XX w.)

206
Dziewczynka z widłami brąz polerowany;
wys. 18,8 cm, szer. 10 cm (z widłami);
Austro-Węgry, Wiedeń, ok. 1900.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Franz IFFLAND (1862-1935)

207
Dziewczynka siedząca na krześle brąz patynowany;
wys. 21,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 12,7 cm.
Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

208
Orzeł na skale alabaster; wys. 38 cm, szer. 21 cm, głęb. 35 cm.
Niemcy?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

209
Westalka, 2 poł. XIX w. na profilowanym cokole; marmur kararyjski,
wys. 59 cm (całość),
Cena wywoławcza. 4 000 zł

210
Trójca Święta drewno lipowe, resztki złocenia, częściowo wtórnego;
wys. 44,5 cm, szer. 17 cm, głęb. 11 cm;
Śląsk?, Austro-Węgry?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

211
Panneau z trzema puttami elementy płaskorzeźbione lipowe, mocowane na wkrętach;
polichromia, złota farba; 41 x 79,5 x 7 cm;
Europa Środkowa, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk BURZEC (1919-2005)

212
Akt kobiecy drewno lipowe, podbarwiane;
wys. 28,7 cm, podstawa 14,5 x 10 cm;
Polska, Zakopane, 1970.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

GRUPA TWOŻYWO (założona w 1995)

301
Kineskop, 2007 olej, blacha; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2007
Cena wywoławcza. 7 000 zł

302
Pij mleko - oddaj krew, 2007 sitodruk, papier; 70 x 70 cm (wymiar arkusza);
egzemplarz autorski;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

303
Tytoń - Ty Ty Ty Toń, 2010 sitodruk, tektura; 35 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany na odwrocie: twożywo 2010 34/50
Cena wywoławcza. 1 000 zł

304
BHP - Bezsens i Hegemonia pracy, 2004 sitodruk, papier; 33 x 33 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie: twożywo 2004 77/80
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena oferowana 900 zł

305
Trickster dzierży ster, 2008 olej, szablon, papier; 51,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 4/9
Cena wywoławcza. 2 000 zł

306
Pozór - dozór, 2008 olej, szablon, papier; 50 x 52 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 8/10
Cena wywoławcza. 2 000 zł

307
Danger religion is not a weapon, 2007 olej, szablon, papier; 45 x 96 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2007 8/10
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena oferowana 2 000 zł

308
Niemcy - NIE M [C] Y, 2005 olej, płyta drukarska; 40 x 40 cm;
egzemplarz autorski, na życzenie klienta autorzy wystawią
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

309
Szkoła przedmiotów, 2008 serigrafia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza),
50 x 70 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

310
Kompozycja geometryczna, 1984 serigrafia, papier; 15 x 14 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: H.C. 103/150,
Cena wywoławcza. 700 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

311
Gry i zabawy, 1976 serigrafia, papier; 39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: JTarasin 1976
Cena wywoławcza. 1 900 zł

ŁóDŹ KALISKA (założona w 1979)

312
Tango 9 / 84 - czasopismo wydane przez "Łódź Kaliską" 1984 technika własna (grafika, collage, fotografia);
30 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 400 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

313
Las Meninas - Panny dworskie, 1979 akwaforta, akwatina, papier; 41,5 x 49 cm; (odcisk płyty),
48 x 59 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 800 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

314
Młyn nad Tanwią, 1967 litografia, papier; 44 x 59 cm (wymiar kompozycji),
50,5 x 70,3 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 600 zł

Małgorzata KRASUCKA (ur. 1952)

315
No 45, z cyklu: Nostalgie, 1990 technika własna (monotypia barwna), papier; 65 x 47 cm;
sygn. śr. d.: … [nieczytelne] MAŁGORZATA / KRASUCKA 90
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

316
P0896 grafika komputerowa, papier;
59 x 79 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk OŻóG (ur. 1956)

317
Francis, 2000 technika graficzna, mieszana, papier; 60,5 x 49 cm;
sygn. i dat. pod kompozycją: Francis / 10/75 Henryk Ożóg 2000
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Melancholia, 1958 ołówek, papier; 24 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stef. […- nazwisko zakryte oprawą] / lipiec 1958. (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 5 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

319
Zamek w Książu, 1937 ołówek, tusz, papier; 16,5 x 14,5 cm
sygn. l. g.: S Ż / 37
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

320
Adam i Ewa, 1967 ołówek, papier; 31,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: S Ż / 67
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 5 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

321
Akty kobiece - Jola, 1954 ołówek, papier; 29 x 20,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SZ 54 / Jola (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena sprzedaży 5 300 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

401
Projekt kostiumu do „Dziadów” Adama Mickiewicz, 1963 piórko, tusz, gwasz (ultramaryna), papier;
28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

402
Akt węgiel, tusz lawowany, papier (znak wodny: DOM/ ESCO);
29,6 x 20,9 cm;
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

403
Taniec, 1959 akwarela, papier; 20,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi na dole: Winiarski 59
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jerzy TCHóRZEWSKI (1928-1999)

404
Niepokój, 1984 akryl, papier; 65 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 84;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

405
Wszechogarniające wszechzło, 2004 węgiel, kreda, pastel, kredka czerwona, papier jasnoszary;
48 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

406
Twarz pastel, papier; 49 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

407
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

408
Kręgi, przed 1971 olej, płyta wiórowa;
116 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

409
2 + Lampa -1, 1989 olej, płótno; 130,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

410
Teatr, 2007 olej, collage, technika własna, płótno; 73 x 60 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "TEATR" JSłomkowski 2007
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Ryszard LEDWOS (1926-2007)

411
Myślenice - Zima III, 1975 technika własna (olej), płyta;
55 x 75 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 000 zł