Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Wazon art deco

sygn. (ryta) przy krawędzi podstawy: RKrasno
oraz na spodzie: R / Krasno; 3 ćw. XX w.
Cena sprzedaży 2 600 zł