Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)
Nr katalogowy133
Akt kobiety z rudymi włosami
olej, płótno dublowane,
72 x 59 cm;
72 x 59 cm;
Cena wywoławcza.
390 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy135
Róże i Zuzanna
olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917) -przyp.
Nr katalogowy137
Pejzaż letni, 1886
olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 47 cm;
napis na odwrocie: Zyg. Ajdukiewicz 886
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Nr katalogowy139
Głowa Kasztanki Józefa Piłsudskiego,1920 (?)
olej, tektura; 37,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 192 (…);
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Nr katalogowy141
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924
olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Leszek STAŃKO (XX w.)
Nr katalogowy143
Pejzaż górski, 1965
olej, sklejka; 34,5 x 49 cm
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 1965 R.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy145
Maria Antonina z różą - miniatura
wg obrazu Louise Elisabeth Vigee
Le Brun (1755-1842) z 1785;
gwasz, kość; 8 x 6 cm (owal, w świetle oprawy)
Le Brun (1755-1842) z 1785;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy147
Dama w błękitnej sukni - miniatura
gwasz, kość; 8 x 6 cm (w świetle oprawy);
napis p. d.: B.S 1717
napis p. d.: B.S 1717
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski
Nr katalogowy149
Toaleta Afrodyty, ok.1780
olej, płótno dublowane;
92 x 67,5 cm
92 x 67,5 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Josepf SCHWABB, XIX/ XX w.
Nr katalogowy151
Kwiaty, 1881
olej, płótno dublowane; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: Josepf Schwab/ 1881/Brünn
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)
Nr katalogowy153
Portret mężczyzny, 1863
olej, płótno; 47,5 x 39 cm;
sygn. p. d.: H. Lipiński / 20/12 863
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy155
Artemida
olej, płótno dublowane; 82 x 126,5 cm
Inspiracją dla oferowanego obrazu było malowidło "Aurora"
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Malarz nieokreślony, niemiecki lub austriacki
Nr katalogowy157
Scena rodzajowa
olej, płótno; 74,5 x 99,5 cm;
XIX w.
XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Frederic GROSS st. (ok. 1540 - 1589)
Nr katalogowy201
Trzy putta
alabaster wasiuczyński,
wys. 36, 37 i 37 cm; 1579-80
wys. 36, 37 i 37 cm; 1579-80
Cena wywoławcza.
290 000 zł
203
Wędrowny skrzypek
brąz, odlew patynowany;
wymiary rzeźby 33,5 x 15 x 8,5 cm;
Niemcy?, 1909 ?
Niemcy?, 1909 ?
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Naum Lwowicz ARONSON (1872-1943)
Nr katalogowy205
Popiersie Ludwiga van Beethovena
brąz, odlew patynowany, wys. 17 cm,
Francja?, pocz. XX w.
Francja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Emile LAPORTE (1858-1907)
Nr katalogowy207
Chrystus w cierniowej koronie
brąz, odlew złocony, marmur; wys. 34,5 cm,
Francja, 4 ćw. XIX w.; odlew XX w. ?
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Nr katalogowy209
„U źródła”
brąz, odlew patynowany, czerwony,
żyłkowany marmur;
Niemcy, XIX/XX w.
żyłkowany marmur;
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
211
Figura Chrystusa
drewno lipowe, polichromowane; wys. 86 cm,
Śląsk, XVIII w.
Śląsk, XVIII w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
213
Figura Marii spod krzyża
drewno polichromowane (z warstwami wtórnymi);
wys. figury 28 cm;
Śląsk?, po poł. XVIII w.
wys. figury 28 cm;
Śląsk?, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
215
Para płaskorzeźb chińskich
bambus; wys. 96 cm, szer. 14 cm, głęb. 5,3 cm.
Chiny, XIX/XX w. (?)
Chiny, XIX/XX w. (?)
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy302
Klon
fotografia czarno-biała, brom,
papier; 27,7 x 33,2 cm;
papier; 27,7 x 33,2 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy306
Monotypa +, 2009/2013
monotypia, papier;
44 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
1 200 zł