Nr katalogowy: 139

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

Nr katalogowy: 139

Głowa Kasztanki Józefa Piłsudskiego,1920 (?)

olej, tektura; 37,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 192 (…);