Nr katalogowy: 137

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917) -przyp.

Nr katalogowy: 137

Pejzaż letni, 1886

olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 47 cm;
napis na odwrocie: Zyg. Ajdukiewicz 886