Nr katalogowy: 146

Autor nieokreślony, k. XIX w.

Nr katalogowy: 146

Dama siedząca na fotelu z wieńcem laurowym w dłoni - miniatura

kość, gwasz; 8,5 x 6 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. z prawej: Erb A.