Nr katalogowy: 150

Ludwik WIESIOŁOWSKI (1854/56-1892)

Nr katalogowy: 150

Rzymskie podwórze

olej, deska mahoniowa; 32 x 20 cm;
sygn. l. d.: Ludwik Wiesiołowski / Rzym