Nr katalogowy: 207

Emile LAPORTE (1858-1907)

Nr katalogowy: 207

Chrystus w cierniowej koronie

brąz, odlew złocony, marmur; wys. 34,5 cm,
Francja, 4 ćw. XIX w.; odlew XX w. ?