Nr katalogowy: 148

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 148

Napoleon Bonaparte - miniatura

kość, gwasz; 6,8 x 5,2 cm (w świetle oprawy, owal)
sygn. na prawej krawędzi: Lamy