Nr katalogowy: 153

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

Nr katalogowy: 153

Portret mężczyzny, 1863

olej, płótno; 47,5 x 39 cm;
sygn. p. d.: H. Lipiński / 20/12 863