Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

133
Akt kobiety z rudymi włosami olej, płótno dublowane,
72 x 59 cm;
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Abraham NEUMAN (1873-1942)

134
Motyw z Normandii olej, płótno; 46 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: A.Neuman
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

135
Róże i Zuzanna olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

136
Widok z Bystrego w Zakopanem olej, tektura; 49 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917) -przyp.

137
Pejzaż letni, 1886 olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 47 cm;
napis na odwrocie: Zyg. Ajdukiewicz 886
Cena wywoławcza. 19 000 zł

J. KONARSKI, XX w.

138
Wesoła jazda olej, płótno, 57 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

139
Głowa Kasztanki Józefa Piłsudskiego,1920 (?) olej, tektura; 37,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 192 (…);
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

140
Ranny legionista, 1921 olej, płótno naklejone na tekturę; 53 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1921
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

141
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Georg JABIN (1828-1864)

142
Poranek w Tyrolu olej, płótno; 92,5 x 126,5 cm
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Leszek STAŃKO (XX w.)

143
Pejzaż górski, 1965 olej, sklejka; 34,5 x 49 cm
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 1965 R.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

144
Leśniczówka w Augustowie, 1924/25 olej, płótno; 94 x 129,5 cm
sygn. l. d.: E. Krcha;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

145
Maria Antonina z różą - miniatura wg obrazu Louise Elisabeth Vigee
Le Brun (1755-1842) z 1785;
gwasz, kość; 8 x 6 cm (owal, w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Autor nieokreślony, k. XIX w.

146
Dama siedząca na fotelu z wieńcem laurowym w dłoni - miniatura kość, gwasz; 8,5 x 6 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. z prawej: Erb A.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

147
Dama w błękitnej sukni - miniatura gwasz, kość; 8 x 6 cm (w świetle oprawy);
napis p. d.: B.S 1717
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Autor nieokreślony, XX w.

148
Napoleon Bonaparte - miniatura kość, gwasz; 6,8 x 5,2 cm (w świetle oprawy, owal)
sygn. na prawej krawędzi: Lamy
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

149
Toaleta Afrodyty, ok.1780 olej, płótno dublowane;
92 x 67,5 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Ludwik WIESIOŁOWSKI (1854/56-1892)

150
Rzymskie podwórze olej, deska mahoniowa; 32 x 20 cm;
sygn. l. d.: Ludwik Wiesiołowski / Rzym
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Josepf SCHWABB, XIX/ XX w.

151
Kwiaty, 1881 olej, płótno dublowane; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: Josepf Schwab/ 1881/Brünn
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

152
Portret kobiety olej, płótno; 58 x 52 cm;
sygn. l. d.: L Stroynowski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

153
Portret mężczyzny, 1863 olej, płótno; 47,5 x 39 cm;
sygn. p. d.: H. Lipiński / 20/12 863
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Stanisław SZWARC (1880-1953)

154
Portret damy olej, płótno; 93 x 75,5cm;
sygn. p. d.: St. Szwarc
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

155
Artemida olej, płótno dublowane; 82 x 126,5 cm
Inspiracją dla oferowanego obrazu było malowidło "Aurora"
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

156
W karczmie olej, płótno dublowane;
31,5 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki lub austriacki

157
Scena rodzajowa olej, płótno; 74,5 x 99,5 cm;
XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Franz FRANKEN - naśladowca, XVII w.

158
Uczta Baltazara olej, deska parkietowana;
23,5 x 30 cm
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Frederic GROSS st. (ok. 1540 - 1589)

201
Trzy putta alabaster wasiuczyński,
wys. 36, 37 i 37 cm; 1579-80
Cena wywoławcza. 290 000 zł

Rudolf KAESBACH (1873-1955)

202
Toaleta biały marmur; kwadratowa plinta i cylindryczny
cokół z żółtego marmuru;
Niemcy, Berlin, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

203
Wędrowny skrzypek brąz, odlew patynowany;
wymiary rzeźby 33,5 x 15 x 8,5 cm;
Niemcy?, 1909 ?
Cena wywoławcza. 5 000 zł

204
Figurka Napoleona brąz, odlew patynowany; wys. 17,5 cm,
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Naum Lwowicz ARONSON (1872-1943)

205
Popiersie Ludwiga van Beethovena brąz, odlew patynowany, wys. 17 cm,
Francja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Pius WELOŃSKI (1849-1931)

206
Zwycięstwo pod Wiedniem brąz, odlew patynowany;
Rzym, odlewnia Alessandro Nelli, 1883.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Emile LAPORTE (1858-1907)

207
Chrystus w cierniowej koronie brąz, odlew złocony, marmur; wys. 34,5 cm,
Francja, 4 ćw. XIX w.; odlew XX w. ?
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Gabriel de GRUPELLO (1644-1730)

208
Konna figura księcia Jana Wilhelma Wittelsbacha, Elektora Palatynatu Reńskiego brąz, odlew patynowany, marmur;
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

209
„U źródła” brąz, odlew patynowany, czerwony,
żyłkowany marmur;
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910)

210
Bogini braz patynowany,
Francja, odlew 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

211
Figura Chrystusa drewno lipowe, polichromowane; wys. 86 cm,
Śląsk, XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

212
Chrystus przy kolumnie drewno lipowe, polichromowane; wys. 61,5 cm;
Polska, XVII w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

213
Figura Marii spod krzyża drewno polichromowane (z warstwami wtórnymi);
wys. figury 28 cm;
Śląsk?, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

214
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe, ślady polichromii, inkrustacja szklanymi
paciorkami, naśladującymi perły; wys. 75,5 cm;
Polska, k. XVII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

215
Para płaskorzeźb chińskich bambus; wys. 96 cm, szer. 14 cm, głęb. 5,3 cm.
Chiny, XIX/XX w. (?)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

216
Piesek Foo kość, drewno, srebro; 13 x 4,5 x 5,7 cm.
Chiny, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

301
Kot fotografia czarno-biała, brom,
papier; 29,9 x 32,7 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

302
Klon fotografia czarno-biała, brom,
papier; 27,7 x 33,2 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

303
Miotła fotografia czarno-biała, brom,
papier; 30,7 x 16,2 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

304
Portret matki fotografia czarno-biała, brom,
papier; 29,7 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

305
Głowa, ok. 1960 fotografia czarno-biała, brom,
papier naklejony na tekturę; 26,4 × 26,6 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

306
Monotypa +, 2009/2013 monotypia, papier;
44 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł