Nr katalogowy: 295

Hans WEINBERG XIX/ XX w.

Nr katalogowy: 295

Chłopiec iskający psa, 1905

wg Gerarda Ter Borcha mł. (1617-1681) olej, deska, 34,5 x 26,5 cm;